Antalya
08.04.2021
A

Sezon başında Antalyaspor için bu kadro şampiyonluğa oynar diye iddialı yazdım. Evet şampiyonluğa oynuyor ama kupada. Peki ya ligde? Cevap; Bir ileri iki geri. Neden? Çeşitli etkenler var. Covid, seyircisiz oynama, başkan değişikliği vb. Ama bu mazeret değil, tüm takımlar için geçerli. İşte ortak paydamız burada 'Bocalamak'. Galatasaray süper bocalamakta, Fenerbahçe başı çekenlerden. Alanyaspor da bu konuda ihtisas yaptı, eh Antalya 'da nasibini alacak tabi.

Güzel de çözüm ne? Çok basit. Teknik direktör formda olursa sorun kendiliğinden çözülür. İspatı; Erol Bulut gitti. Terim efsanesine bile büyük tepki var. Teknik direktör takımı kenetleyip, oynattığı futbolla uçuracak. Ersun Hoca'da bu yetenek var mı? Var .Peki neden yapmıyor? Veya yapamıyor ? O da bocaladı da onun için.

Poldi'yi daha düne kadar kenarda oturtuyordu. Bu yüzden yanlış on biri ve takım tertibini sahaya sürüyordu. Bu yanlıştan döndü. Ancak hala takım tertibi hatalı. Serdar Gürler ilk on bir oyuncusudur. Çünkü; rakip takımın sol tarafını ‘Akrep’ gibi sokma yeteneği var. Bizim görevimiz akıl vermek değil hatırlatmak. Bunun gibi bir iki değişiklik ve süper moral motivasyonla takımı, hocamızın uçuracağına yürekten inanıyorum. Çünkü hocamızın kariyeri belli. Ayrıca; yok bizim için tehlike çanları çalıyor gibi yersiz düşüncelere girmenin manası yok. Hatta alakası yok.  Üst sırada ligi tamamlayıp kupada da öyle veya böyle Avrupa'ya gideceğiz. Asıl Antalyaspor 'u siz o zaman görün. Futbol dolu günlerde hoşça kalın.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok