Antalya
09.04.2021
A
ARŞİV , SPOR
Fabrika ayarlarına dönüş
Fabrika ayarlarına dönüş

Sivasspor maçının her iki yarısına da gol yiyerek başladıklarını ve özellikle taç atışından yedikleri golün kendilerine yakışmadığını söyleyen Ersun Yanal, “İlk maçtan itibaren eski ayarlarımıza döneceğiz” dedi

 

Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, 4-2 kaybettikleri Demir Grup Sivasspor maçında sergiledikleri performansın kendilerine yakışmadığını söyledi. Uzun süredir ortaya koydukları performansın dışında bir oyun sergilediklerini söyleyen Yanal, “Oyunun başında ve ikinci yarının başında yediğimiz basit goller bize yakışmadı. Özellikle taçtan yediğimiz basit gol, asıl performansımızla örtüşmüyor” diye konuştu.

GEREĞİ YAPILACAK

Sivasspor maçından sonra her şeyi yeniden karıp, düzeltip hatalarını görmeleri gerektiğini söyleyen Yanal, “Önümüzdeki ilk maçtan itibaren eski ayarlarımıza geri dönmeliyiz. Bunu yapabilecek bir takım var. Çünkü bunu daha önce yaptık. Geçen haftaki iyi performansı bu hafta göremedik. Ancak zaman zaman mücadeleci iyi futbol oynadık. Biz karakteri yüksek, duruşu iyi olan oyunculardan kurulu bir ekibiz. Oyuncularımın bu haftadan itibaren gereğini yapacağını düşünüyorum. Sakat ve cezalı oyuncuların yokluğundan bu kadar etkilenmemeliydik” dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: