Antalya
08.04.2021
A
GÜNDEM , POLİTİKA
2 LİDERE ZİYARET
2 LİDERE ZİYARET

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu ve İYİ Parti Lideri Akşener'i makamında ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediye çalışmalarını ve projeleri anlattı.

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP Genel Merkezi'nde ziyaret etti. Böcek, “Genel Başkanım Sayın Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek belediye çalışmalarımızı, projelerimizi anlattım. Antalyamız için gece-gündüz demeden çalıştığımızı, planlı, kurallı, kimlikli kenti inşa etmek için gayret gösterdiğimizi ifade ettim. Kendisinin tüm Antalyalı hemşehrilerimize selamları var” dedi.

AKŞENER'E ZİYARET

Ankara’da temaslarda bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ardından Millet İttifakı ortağı İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ziyarette bulundu. Akşener’e Antalyalıların sevgi ve selamlarını ileten Başkan Böcek, Antalya’da “Ben sen yok biz varız. Biz Birlikte Yaparız” anlayışı ile gerçekleştirdikleri hizmetleri ve projeleri paylaştı. Doğası, tarımı, turizmi sanayisi ile yerelden kalkınmayla Antalya’nın refah düzeyi daha yüksek ve yaşam kalitesi artan bir kent olması için gayret ettiklerini belirten Başkan Muhittin Böcek,“Antalya aşkımızla, azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: