Antalya
08.04.2021
A
ARŞİV , EKONOMİ
SERKONDER’de Kozan güven tazeledi
SERKONDER’de Kozan güven tazeledi

Sera Konstrüksiyoncuları Derneği’nin (SERKONDER) 5. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Eski Başkan Halil Kozan, yönetimiyle birlikte tekrar göreve seçildi. 56 dernek üyesinin 34’ünün katıldığı genel kurulda, katılımcıların oyunun tamamını alan Kozan, “SERKONDER Yönetim Kurulu olarak, bir kez daha bize verilen bu kıymetli göreve, heyecanımızı hiç kaybetmeden kaldığımız yerden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ OLACAĞIZ

SERKONDER Başkanı Halil Kozan, sera konstrüksiyon ve donanım alanında hizmet veren öncü firmalarla aynı çatı altında olduklarını belirten Kozan, “Ortak hedefimiz, Türkiye’yi seracılık sektörünün lider ülkesi haline getirerek Türk markasını oluşturmak olmalıdır. Bu konuda tüm üyelerimize görev ve sorumluluklar düşmektedir. Pandemi döneminde tarım ve gıda sektörünün öneminin daha da anlaşılması, sektörümüzün önünü açmıştır. Açmaya da devam edecektir. Biz de yeni seçilen Yönetim Kurulu ve onun altında yer alan komitelerle sektöre ve ülkemize değer katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

KOZAN’IN YÖNETİMİ

Halil Kozan’ın tekrar başkanlığa seçildiği SERKONDER’de yönetim şu isimlerden oluştu: Selim Bizcanlı (Başkan Yardımcısı), Hasan Hüseyin Silleli (Genel Sekreter), Barış Aydoğdu (Sayman Üye) , Ahmet Murat Dövenci, Dilek Batmaz, Selçuk Çağlıyan (Üye)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: