Antalya
02.04.2021
A
GENEL , SAĞLIK
Şelale Tıp Merkezi acil servis doktoru Bulut’a Bakanlık’tan takdir
Şelale Tıp Merkezi acil servis doktoru Bulut’a Bakanlık’tan takdir

Acil servis çalışanlarının uğradığı şiddet gündemdeki yerini korurken, Şelale Tıp Merkezi Acil Servis Hekimi Mustafa Bulut hastalarına gösterdiği ilgi ve özen nedeni ile Sağlık Bakanlığı tarafından takdir belgesi ile ödüllendirildi

 

Özel Şelale Tıp Merkezi acil servis hekimlerinden Mustafa Bulut, zorlu görevinde hastalara gösterdiği özen ve görevindeki başarısı nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından takdir belgesi ile ödüllendirildi. Acil servis çalışanlarının şiddete maruz kaldığı bir dönemde Bakanlığın gönderdiği takdir belgesi, sağlık kuruluşunda büyük moral kaynağı oldu.

GÜRKAYNAK’TAN KUTLAMA

Sağlık Bakanlığı’nın gönderdiği takdir belgesini, plaket ile birlikte Acil Servis Hekimi Mustafa Bulut’a veren Özel Şelale Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkaynak, gösterilen özveri nedeni ile tüm çalışanlarına teşekkür etti. Kurumlarına gelen insanların şifa bulmak için arayışta olduğunu ve güler yüzlü olmanın bu nedenle çok önemli olduğunu belirten Gürkaynak, “Acil Servis Hekimimiz Mustafa Bulut’un, bizzat bakanlık tarafından takdir edilmesi bize büyük moral oldu. İşimiz zor olsa da, bundan sonra da hastalarımıza en iyi şekilde davranmaya devam edeceğiz” dedi. Konuşmanın ardından Bulut’un belgesi ve plaketi alkışlar eşliğinde verildi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: