Antalya
27.03.2021
A
GENEL , YEREL YÖNETİM
Başkan Esen’dan kan bağışı daveti
Başkan Esen’dan  kan bağışı daveti

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, 29 Mart Pazartesi günü Konyaaltı Belediyesi önünde gün boyunca kan bağışı kampanyası gerçekleştireceklerini belirterek, vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet etti.

Konyaaltı Belediyesi, Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü ve Antalya Falez Rotary Kulübü işbirliğiyle gerçekleştirilecek kan bağışı kampanyası 29 Mart Pazartesi günü saat 09.00-18.00 saatleri arasında, Konyaaltı Belediyesi önünde gerçekleştirilecek. Kızılay kan bağışı tırı, gün boyunca kan bağışında bulunmak isteyen vatandaşlara hizmet verecek. Kan bağışı kampanyasına Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Kızılay Batı Akdeniz Bölge Müdürü Dr. Tufan Ertop ve Falez Rotary Kulübü Başkanı Aylin Özkanda katılarak, kan bağışına destek olacak.

PANDEMİ BAĞIŞI DÜŞÜRDÜ

Başkan Semih Esen, kan bağışının insan hayatı için çok önemli olduğunu vurguladı. Başkan Esen, “Konyaaltı Belediyesi olarak kan bağışını teşvik etmek ve yurttaşlarımızın kan bağışında bulunması amacıyla çok önemli bir kampanyaya destek oluyoruz. Kan bağışında,pandemi koşulları nedeniyle bir düşüş yaşanıyor. Tüm Konyaaltılıhemşehrilerimizi kan bağışı kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz. Kan verelim, hayat kurtaralım” dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: