Antalya
24.03.2021
A
GENEL , ÇEVRE
Vekiller fidan dikti
Vekiller fidan dikti

HSYK Üyesi Yaşar Şimşek’in öncülüğünde Akseki Cumhuriyet Savcılığı ve Akseki Orman İşletme Müdürlüğünün girişimleri ile Akseki Adliyesi Hatıra Ormanı oluşturuldu.

HSYK Üyesi Yaşar Şimşek’in öncülüğünde Akseki Cumhuriyet Savcılığı ve Akseki Orman İşletme Müdürlüğünün arasında oluşturulan protokol gereği Akseki Belediyesince gerçekleştirilen organizasyonla,  Akşahap  Mahallesi'nde fidan dikimi yapılarak Adliye Ormanı oluşturuldu.

 

İKİ MİLLETVEKİLİ KATILDI

Fidan dikme törenine HSYK Üyesi Yaşar Şimşek, Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve Tuba Vural Çokal, Antalya C. Başsavcısı Halil İnal, Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan, Akseki Cumhuriyet Savcısı Yasir Öznur ve Kübra Savut, Akseki Adliyesi Hakimi Elif Öznur, Ahmet Özdemir ve Seda Nur Güzel, Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit, Akseki Kaymakamı Volkan Hülür, Antalya Orman İşletme Müdürü Turgut Kınık,Ak Parti Akseki İlçe Başkanı Halis Lütfi Gündoğdu,Ak Parti İbradı Belediye Başkanı Hatice Sekmen ile Kurum Amirleri katıldı.
 

DESTEK OLACAĞIZ

Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan, "Belediye olarak Türkiye'nin ağaçlandırılmasına büyük önem verdiklerini belirterek” Dünyamızın oksijen deposu olan, erozyonu, çölleşmeyi önleyen ormanlarımız; dağların süsü, yaban hayatının ev sahibi, doğanın vazgeçilmez bir kaynağıdır. Ormanlarımız bizim için çok kıymetli çok önemli bu tür çalışmalara her zaman destek olacağız”dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: