Antalya
24.03.2021
A
GÜNCEL , SPOR
Kaptan, takımda kalmakta kararlı
Kaptan, takımda kalmakta kararlı

Antalyaspor Yönetimi, sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 9 futbolcudan biri olan Hakan Özmert’in mukavelesini uzatmaya hazırlanıyor. Kaptan Hakan, futbolu Antalyaspor’da bırakmak istediğini söyledi

 

Antalyaspor Yönetimi, milli maç arasında sezon sonu sözleşmesi sona erecek bazı futbolcularla masaya oturmaya hazırlanıyor. 2020-2021 sezonu sonunda 9 futbolcusuyla mukavelesi bitecek olan kırmızı-beyazlı ekip, Teknik Direktör Ersun Yanal’ın takımda kalmasını istediği isimlerle tekrar anlaşmaya hazırlanıyor.

YANAL RAPORUNU VERDİ

Antalyaspor’da sezon sonu sözleşmesi sona erecek futbolcular şöyle: Hakan Özmert, Lukas Podolski, Amilton Minervino, Fedor Kudryashov, Eren Albayrak, Sidney Sam, Veysel Sarı, Ersan Adem Gülüm, Jean Armel Drole. Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre Teknik Direktör Ersun Yanal’ın, Hakan Özmert, Veysel Sarı, Fedor Kudryashov, Amilton Minervino ve Eren Albayrak ile tekrar anlaşılmasını istediği belirtildi.

FUTBOLU BURADA BIRAKACAĞIM

Antalyaspor Yönetimi’nin mukavele yenileme konusunda kendisi ile görüşme talebinde bulunduğunu doğrulayan Kaptan Hakan Özmert, “Yönetimden aradılar ve milli maç arasında sözleşme yenileme konusunda bir görüşme yapacağız. Ben Antalya’da yaşamaktan ve Antalyaspor’da oynamaktan dolayı çok mutluyum. Artık evim burada ve futbolu Antalyaspor’da bırakmak istiyorum” dedi.

YANAL VE AVCI İLK SIRADA

Ersun Yanal’dan övgüyle bahseden Antalyaspor Kaptanı Hakan Özmert, bugüne kadar çalıştığı teknik adamlar arasında Ersun Yanal ile birlikte Abdullah Avcı’nın en başarılı isimler olduğunu belirtti. Ersun Yanal’ı çalıştığı teknik adamlar arasında en başa yazdığını ifade eden Hakan, “Bu fikrimi kendisine de söyledim. Daha çok bilimsel çalıştıran, koşturan, idman yaptıran birisi sanırdım. Taktik olarak böyle donanımlı olduğunu bilmiyordum. Abdullah Avcı da çok başarılı bir teknik direktör. O’ndan da çok öğrendim. İkisi de birinci sıradalar” diye konuştu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: