Antalya
22.03.2021
A
GÜNDEM , VİDEOLU HABERLER
Kayıp gençten acı haber geldi-VİDEO
Kayıp gençten acı haber geldi-VİDEO

Antalya'da 8 gün önce kaybolan 33 yaşındaki üniversite öğrencisi Ramazan Özkan’ın cansız bedeni, son görüldüğü yer olan DüdenPark’tan 65 kilometre uzakta Kiriş Koyu açıklarında bulundu.

 

Sahil Güvenlik ekipleri tarafından çıkartılan cesedin üniversite öğrencisi Ramazan Özkan'a ait olduğu kesinleşti. Ramazan Özkan, 3 gün önce Antalya'da sahilde bulunan ayakkabıyla aynı olan ayakkabısından teşhis edildi.

KEMER’DE BULUNDU

Kemer ilçesi Kiriş Koyu açıklarında bulunan  ceset, önce Kemer İlçe Devlet Hastanesi'ne ardından Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Cesedin 8 gün önce Düden Park'ta kaybolan Ramazan Özkan’a ait olabileceği ihtimali üzerinde duran ekipler, teşhis için aileden yardım istedi. Oğlunu teşhis etmek için yakınları ile birlikte morgun önüne gelen acılı anne Sabihan Özkan, fenalık geçirdi.  Bir süre sonra içeri giren anne üzüntüden oğlunu teşhis edemedi.

AYAKKABISINDAN TANINDI

Annenin morgdan ayrılmasının ardından yakınları  ayakkabısından cesedin Ramazan Özkan'a ait olduğunu belirledi. Özkan'ın bulunduğu anda ayağındaki ayakkabının diğer eşi, üç gün önce arandığı A DüdenPark yakınlarındaki kayalık alanda bulunmuştu. Özkan'a ait ayakkabı ile birlikte  şapkası, çantası, cep telefonu, kulaklığı ve cüzdanı daha önce bulunmuştu.  Kimliğinin netlik kazanması için DNA testi yapılacak.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: