Antalya
22.03.2021
A
GÜNDEM , SPOR
Yanal’ın gözü gençlerde
Yanal’ın gözü gençlerde

Antalyaspor’da, Ümit Milli Takım’a davet edilen Gökdeniz Bayrakdar ve Bünyamin Balcı’nın, Erzurumspor maçında gol atmaları Teknik Direktör Ersun Yanal’ı sevindirdi

İki futbolcunun da çok iyi bir maç çıkardığını belirten tecrübeli teknik adam, “Ümit Milli Takım oyuncuları Bünyamin ve Gökdeniz güzel oyunlarını iki golle taçlandırdılar. Milli takım süreçlerinde onlara başarılar diliyorum” dedi.

DUYGU YOĞUNLUĞUNUN ÖNEMİ

Erzurumspor’a karşı her iki yarıda da farklı oyun oynadıklarını belirten Yanal, bu değişimi hafta içinde Alanyaspor ile oynanan Türkiye Kupası yarı final maçına bağladı. Alanyaspor maçındaki duygu yoğunluğunu bu maça taşıyamadıkları için ilk yarıda beklenen oyunu sergileyemediklerini belirten Yanal, “Soyunma odasında bu duygunun ne kadar önemli olduğu konusunda fikir birliğine vardık. Takım bunu çok iyi uyguladı. İkinci yarıda ise kalitesi yüksek bir futbol ortaya koyduk. Takım olarak disiplinli oynadığımızda gelişebildiğimizi, özgüvenli olduğumuzda daha fazla neler yapabileceğimizi gösteriyoruz. Önümüzde daha da gelişebileceğimiz bir süreç var" ifadelerini kullandı.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: