Antalya
17.03.2021
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Böcek: CHP'den istifa etmiyorum
Böcek: CHP'den  istifa etmiyorum

Muharrem İnce'nin kurduğu partiye geçeceğine yönelik iddiaları yalanlayan Başkan Böcek, "Bugüne kadar hiç zikzak yapmadım, partimde çalışmalarımı sürdüreceğim" dedi.

CHP'den ayrılan Muharrem İnce'nin yeni kuracağı partiye transfer olacağı iddialarına CNN Türk canlı yayınına katılarak cevap veren Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitin Böcek,  Muharrem İnce'ye bir telefon görüşmesi yaptığını ama bu görüşmenin de tamamıyla dilekler çerçevesinde olduğunu söyledi.

HİÇ ZİKZAK YAPMADIM

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Muhittin Böcek, Muharrem İnce ile uzun zamandır tanıştığını  İnce’nin hastalığı zamanında oğlunu aradığını ve iyileşir iyileşmez de Muharrem İnce ile bir telefon görüşmesi yaptığını söyledi. ‘’Parti değiştirme niyetim yok bugüne kadar da parti değiştirmeye niyetim olmadı’’ açıklamasında bulunan Böcek, Muharrem İnce ile iyi ilişkileri olduğunu ancak partisine katılmak istemediğini kaydetti. ‘’Bugüne kadar hiç zikzak yapmadım ben partimde çalışmalarımı sürdüreceğim Antalya’da hizmetimi sürdüreceğim’’ açıklamasında bulundu. Böcek yaptığı açıklamada  önümüzdeki pazar günü 21 Mart'ta 15 CHP'li büyükşehir belediye başkanıyla Muğla'da bir araya geleceğini hatırlattı.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: