Antalya
14.02.2021
A
GENEL , YAŞAM
ŞUBAT’TA 20 DERECE
ŞUBAT’TA 20 DERECE

ANTALYA'da şubat ayına rağmen yazdan kalma günler yaşanıyor. Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde denizin ve güneşin keyfini kısıtlamadan muaf turistler çıkardı. 

 

Türkiye'nin birçok noktasında karlı ve soğuk hava etkisini sürdürürken, turizmin başkenti Antalya'da yazdan kalma günler etkisini sürdürüyor. Şubat ayında dahi hava sıcaklığının 20, deniz suyu sıcaklığının 18, nem oranının ise yüzde 60'ları gördüğü kentte, kısıtlamadan muaf turistler dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'ne akın etti.

KIŞ GÜNEŞİ KEYFİ

Kimi denizde yüzdü kimi de  sahilde güneşlenerek sıcak havanın keyfini sürdü.   Konyaaltı'nda sörf yapanların yarı sıra, sahilin hemen kenarında sandalye üzerinde güneşlenen turistler renkli görüntüler oluşturdu.

SPOR YAPTILAR

Bol bol selfie çekinen turistler, sessizliğin, güneşin ve sahilin tadını çıkartırken, hayvanseverler de köpeklerini sahilde gezdirdi. Kimi yabancı da bisiklete binip spor yaptı. Büyükşehir Belediye ekipleri ise hafta sonunun sakinliğinden faydalanarak, sahil bandındaki bankları dezenfektanlı suyla yıkadı.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: