Antalya
08.02.2021
A
GÜNCEL , ADLİYE , YEREL YÖNETİM-SİVİL TOPLUM , POLİTİKA
CHP’lilerin acı günü / 2 meclis üyesi için cenaze töreni düzenlendi
CHP’lilerin acı günü / 2 meclis üyesi için cenaze töreni düzenlendi

Birer gün arayla vefat eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin eski belediye meclis üyeleri Erol Özkarabekir (73) ve Hüseyin Kazancı(73) için Uncalı Mezarlığı’nda cenaze töreni düzenlendi. Kazancı Uncalı Mezarlığında, Özkarabekir ise Kurşunlu Mezarlığında toprağa verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde önceki dönemlerde Muratpaşa ve Büyükşehir belediye meclis üyelikleri görevinde bulunan Erol Özkarabekir (73) ve Hüseyin Kazancı(73) için CHP’liler bugün son görevlerini yerine getirdi.

ÇİFTE YAS

Pankreas kanserinden tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz hafta Cumartesi günü vefat eden Erol Özkarabekir ile akciğer kanserine yenik düşerek önceki gün vefat eden Hüseyin Kazancı için Uncalı Mezarlığında cenaze merasimi düzenlendi. Her iki ismin cenaze namazı için mezarlığa gelen CHP’liler başta olmak üzere iş ve siyaset dünyası ile aile dostlarından helallik alındı. Kılınan cenaze namazının ardından merhum Hüseyin Kazancı’nın cenazesi Uncalı Mezarlığında, merhum Özkarabekir’in cenazesi ise Kurşunlu Mezarlığında defnedildi.  

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: