Antalya
04.02.2021
A
GENEL , POLİTİKA
"Gençlere 'Erdoğan’sız Türkiye’yi anlatacağız"
"Gençlere 'Erdoğan’sız  Türkiye’yi anlatacağız"

ÇGD Akdeniz Şube Başkanı Korkmaz’ı ziyaret eden İYİ Parti Antalya Gençlik Politikaları Başkanı Uğurlu, “Biz gençlere ülkenin baskı altında olmadığı, özgürlüklerin yaşandığı ‘Erdoğan’sız Türkiye’yi anlatacağız” dedi

 

İYİ Parti Antalya Gençlik Politikaları Başkanı Engin Can Uğurlu, Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Akdeniz Şube Başkanı Engin Korkmaz’ı Gazetecievi’nde ziyaret etti. Basın özgürlüğünün kalmadığını ve medyada yaşananları çok iyi bildiklerini belirten Uğurlu, “Özgür basın susturulmamalı. Gerçekleri yazan, dik duruşlu gazeteciler olduğu sürece halk gerçek habere ulaşacak” dedi.

GENÇLER GELECEKTEN UMUTSUZ

Gençliğin uzmanlık alanı olduğunu, birçok konuda gençlerle proje yürüttüklerini belirten Uğurlu, “Günümüz Türkiye’sinde gençleri sevmeyen bir hükümet var. Gençler bezmiş durumda. Bizler de İYİ Parti olarak elimizi taşın altına koyuyoruz. Türkiye’de şuan iki türlü gençlik var. Birincisi gariban gençler. Bu gruba dâhil olan gençler tamamen teslim olmuş durumda. İş beklentileri yok, ekonomik beklentileri yok ve gelecekten umutsuzlar.  Maddi durumu iyi ailelerin çocukları olan ikinci grup gençler ise bir an önce yurt dışına giderek orada eğitim almak istiyorlar. Çünkü onlar da Türkiye’de kendilerine gelecek görmüyorlar.  Biz İyi Parti olarak gençlere yeniden ülkeyi sevdireceğiz” dedi.

DEMOKRASİYİ BÖYLE Mİ SAĞLAYACAKSINIZ?

Boğaziçi Üniversitesi olaylarına da değinen Uğurlu, “Bu kadar inat etmenin ne anlamı var. Kayyum rektörün gençlere hak vererek istifa etmesi gerekir. 150 genci terörist ilan ederek mi özgürlük ve demokrasi seviyemizi artıracağız. Sizin hoşgörünüz bu mu? Bir de Z kuşağı dediğimiz grup gençler var. Bu grup seçimde oy kullanacak. Onlar ömürleri boyunca sadece Recep Tayyip Erdoğan’ı gördüler. Biz onlara özgürlüklerin olduğu, demokrasinin olduğu Recep Tayyip Erdoğan öncesi Türkiye’yi anlatacağız. Yeniden öyle bir ülke olabileceğimizi anlatacağız. Son genel kurulun ardından Genel Başkanımız Meral Akşener müthiş bir A takımı kurdu. Biz İYİ Parti olarak ülkeyi yönetmeye talibiz. O kalite ve donanım bizde mevcut” dedi.

KÜÇÜKSÜSLÜ: ANNEMİZİN PARTİSİNE GELDİK

İYİ Parti saflarına katılan Ferit Birkan Küçüksüslü ise ülkede en çok şikâyet edilen konunun işsizlik ve ekonomik çöküntü olduğunu söyledi. Mevcut yönetimin omurgasının yalandan oluştuğunu belirten Küçüksüslü, “Ekip arkadaşlarımızla babaların partisinde gerekeni göremedik o yüzden annemizin partisini geldik. İnanmışların partisine geldik. İyi Parti’ye inancımız tam. Gençlerle beraber İyi Parti’yi iktidara taşıyacağız” diye konuştu. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: