Antalya
02.02.2021
A
GÜNCEL , YAŞAM
Olimpos Rotary Kulübü Meslek ödülleri sahiplerini buldu
Olimpos Rotary Kulübü Meslek ödülleri sahiplerini buldu

OLİMPOS Rotary Kulübü, mesleklerinde özveri ve başarılı çalışmalar gösteren kurum veya iş insanlarına verdiği, 'Meslek Ödülleri'ni törenle sahiplerine verdi.

 

Her yıl geleneksel olarak verilen ödüller koronavirüs (Covid-19) nedeniyle dar kapsamlı ve pandemi koşullarında yapıldı. İş ve meslek sahiplerinin topluma hizmet amacı ile bir araya gelerek oluşturduğu uluslararası bir organizasyon olan Rotary, her yıl mesleki başarıyı yüreklendirmek ve yüceltmek amacı ile toplumda kendi mesleklerinde başarılı olmuş kişileri ödüllendiriyor.

 Bu yıl Olimpos Rotary Kulübü de özverili ve başarılı çalışmalarında dolayı, Antalya Tabip Odası Başkanı Prof.Dr. Nursel Şahin'e 'Meslek Hizmet Başarı Ödülü', Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Orhan Tekin'e 'Meslek Hizmet Teşvik Ödülü' ve Manifatura İşletme Ustası Selçuk Kürkçü'ye 'Meslek Hizmet Ödülü' verildi. Pandemi koşullarındaki törene Olimpos Rotary Kulübü Dönem Başkanı Kerim Tükenmez, Olimpos Rotary Kulübü Meslek Hizmetleri Komitesi Başkanı Prof.Dr. Ahmet Turan Aydın ve kulüp üyeleri katıldı. Olimpos Rotary Kulübü üyeleri, mesleki hizmet ödülü alanları kutladı.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: