Antalya
28.01.2021
A
GÜNDEM , POLİTİKA
İbradı’da birlik mesajı
İbradı’da birlik mesajı

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’nun CHP’den istifa etmesinin ardından Millet İttifakı’nı oluşturan İyi Parti ve CHP ilçe başkanları bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdi.

31 Mart seçimlerinde Millet İttifakı’na gönül veren İbradı halkı tarafından Belediye Başkanı seçilen Serkan Küçükkuru’nun CHP’den istifa etmesinin ardından, İYİ Parti İbradı İlçe Başkanı Salih Yamansoy ve CHP İlçe Başkanı Selim Özaltın, yönetimleriyle birlikte birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

İSTİFA BİZE ZARAR VERMEZ

Küçükkuru’nun kendi isteği ile partisinden istifa ettiğine dikkat çeken İyi Parti İbradı İlçe Başkanı Salih Yamansoy, “Millet İttifakı’na gönül vermiş değerli hemşerilerimizin dün olduğu gibi bugün ve yarın da bize olan güvenlerini, umutlarını kaybetmemesi adına gerekli çalışmalarımızın ve hizmetlerimizin aynı düzen ve kararlıkla devam edeceğini, gece gündüz demeden halkı hizmet için elimizden gelen her imkânı sonuna kadar kullanacağımızı bilmenizi isteriz. Bu istifanın Millet İttifakı’na zarar vermeyeceğini de gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Nasıl önceki seçimde Millet İttifakı ile belediyeyi kazandıysak, aynı şekilde bir dahaki seçimde de kazanacağız ve halkımıza hizmetkâr olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: