Antalya
25.01.2021
A
GENEL , YAŞAM
Ali Kuş: Hepimiz ‘Gökhan Koç’uz
Ali Kuş: Hepimiz ‘Gökhan Koç’uz

Türkiye Hap Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şube Başkanı Ali Kuş ile yönetimi,  komşusu tarafından darp edilen gazi Gökhan Koç’u ziyaret ederek bu elim saldırıyı kınadılar

 

 

Kepez ilçesinde yaşayan evli Gökhan Koç, 5 yıl önce piyade uzman çavuş olarak görev yaptığı Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki patlamada ağır yaralandı. GATA'da uzun süre tedavi gören Koç, iki ayağını kaybetti ve protez takıldı. Gökhan Koç, Kepez ilçesi Düdenbaşı Mahallesi 2310 Sokak'ta bir apartmanın 3'üncü katına taşındı. Koç, geçen salı günü asansörde tadilat yükü taşıyan karşı komşusu L.Y. ve oğlu Ziya Y.'ye, asansörle yük taşındığında bozulduğunu ve yapımının uzun sürdüğünü, kendisinin dairesine inip çıkmada zorluk yaşadığını söyledi. Bunun üzerine sinirlenen baba- oğul, Gazi Gökhan Koç'u darp etti, gözlüğünü kırdı. Koç, baba- oğlun kendisinin üstüne yürüdüğü anlara ait güvenlik kamerası görüntüleriyle birlikte savcılığa giderek, şikayetçi oldu.

ZİYARET ETTİLER

Antalyalılar ve Antalya’daki birçok kurum tarafından tepkiyle karşılanan bu saldırıyı Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şubesi de kınadı. Şube Başkanı Ali Kuş ile yönetim kurulu üyeleri Gazi Gökhan Koç’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti ve destek mesajı verdi.

GAZİME DOKUNMA!

 Şube Başkanı Koç şu açıklamayı yaptı: “Burada, gazi Gökhan Koç arkadaşımızın yalnız olmadığını ve onun büyük bir ailesi olduğunu göstermek için toplandık. Şiddetin her türlüsünü kınıyoruz hele bu bir gazimiz ise insan şöyle durup bir düşünmesi ve ben ne yapıyorum demesi lazım. Gazimiz yalnız değil! Genel Başkanımız Mustafa Işık da geçmiş olsun dileklerini iletti. Hepimiz, hukuki sürecin takipçisi olacağız. Bizleri yalnız bırakmayan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu‘ya ve Antalya Valimiz Ersin Yazıcı’ya teşekkür ederiz.  Ben ve arkadaşlarım hepimiz bir ‘Gökhan Koç’uz! Gazime dokunma, çek elini! Ne mutlu Türküm diyene…”

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: