Antalya
17.01.2021
A
GENEL , POLİTİKA
Konyaaltı DEVA, Şafak Çelik’e emanet
Konyaaltı DEVA, Şafak Çelik’e emanet

Deva Partisi Konyaaltı İlçe Başkanı Şafak Çelik, düzenlenen törenle yetki belgesini alarak göreve başladı

Ali Babacan’ın liderliğindeki DEVA Partisi, atamalara hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz Cuma günü görevlendirmesi yapılan Konyaaltı İlçe Başkanı Şafak Çelik, İl Başkanı Süleyman Akıncı’dan yetki belgesini alarak resmen göreve başladı.,

EŞİTLİK VURGUSU

İl başkanlığında düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu törende konuşma yapan Çelik , “Ülkemizde ifade özgürlüğü, basın özgürlüğü, ekonomi ve hukuk sisteminin yapısal meseleleri gibi çözülmeyi bekleyen onlarca sorun bulunmaktadır. Temel hak ve özgürlükleri etnik köken, dil, din, mezhep, cinsiyet, siyasi ve sosyal aidiyet farkı gözetmeksizin tüm insanlar için tanıyor ve iç hukukumuzu bu standartlara göre uyarlamayı hedefliyoruz” dedi.

KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ

İlçe teşkilatı olarak yapacakları projelerden de bahseden Şafak Çelik, “Mahallelerimizin tamamını kapı kapı dolaşacağız, hangi sıkıntılar var, kadınlarımız, çocuklarımız, yaşlılarımız, hastalarımız ve işsiz babaların ne durumda olduğunu çok iyi anlamamız lazım ki iyi çözümler üretebilelim. İyi araştırma yapamayanlar iyi çözüm de bulamazlar. Bu sebeple önce hastalıklara teşhis koyacağız, sonra da DEVA olacağız.” dedi. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: