Antalya
14.01.2021
A
GENEL , ADLİYE
Bir babanın yıkıldığı an
Bir babanın  yıkıldığı an

Döşemealtı ilçesinde Ali Rıza U. (31), bileklerini kesip çok sayıda ilaç içtikten sonra av tüfeğiyle intihar etti. Oğlunun ölüm haberini alan Yaşar U., sinir krizi geçirdi.

Yeniköy Mahallesi 59 Sokak'taki bir apartmanda bir kişinin intihar ettiği ihbarı üzerine söz konusu adrese polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, apartmanın 3'üncü katında yaşayan Ali Rıza U.'in bileklerini kesip çok sayıda ilaç içtiğini, ardından da av tüfeğini çenesinin altına dayayıp ateşleyerek yaşamına son verdiğini tespit etti.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olayı duyan yakınları, Ali Ruza U.'nun evine geldi. Ali Rıza U.'nun babası Yaşar U., binada incelemede bulunan sağlık görevlilerine oğlunun durumunu sordu. Oğlunun ölüm haberini alınca sinir krizi geçiren Yaşar U., "Evladımı yediler, yavrumu yediler" diye feryat etti.

1 YIL ÖNCE AYRILMIŞ

Ali Rıza U.'in eşinden 1 yıl önce ayrıldığı, 2 çocuk babası olduğu, yeniden nişanlanarak evlilik hazırlığı yaptığı belirtildi. Organize sanayi bölgesinde bir fabrikada çalıştığı kaydedilen Ali Rıza U.'nun, pazartesiden bu yana izinli olduğu ifade edildi.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: