Antalya
03.01.2021
A
GENEL , POLİTİKA
Çokal’dan anlamlı yeni yıl kutlaması
Çokal’dan anlamlı  yeni yıl kutlaması

2020 yılının son gününde kapı kapı gezerek kimsesizlere, yaşlılara ve hastalara yemek götüren AK Parti Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal yeni yıla Manavgat Devlet Hastanesi’nin acil servisinde görev yapan sağlık çalışanları ile girdi.

 

AK Parti Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal 2020 yılının son gününde, her gün kimsesizlere, hastalara ve yaşlı vatandaşlara 2 öğün yemek götüren AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı’nın çalışmalarına katıldı. Milletvekili Dr. Çokal, İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Kemal Öz kendi yemeğini kendisi yapamayacak durumda olan vatandaşlara ev ev gezerek yemek götürdü. Çokal ve beraberindeki heyet  daha sonra Manavgat sokaklarını gezerek, belirli noktalara kedi ve köpekler için mama bıraktı.

GÜVENLİK GÜÇLERİNİ ZİYARET ETTİ

Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal, yılın son saatlerinde ise vatandaşların huzuru ve güvenliği için çalışmalarına devam eden güvenlik güçlerini ziyaret etti. Farklı noktalarda bulunan polis ve jandarma uygulama noktalarına giderek güvenlik görevlileri ile sohbet eden Dr. Çokal polis ve jandarmaların yeni yılını kutladı.

 

YENİ YILA SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE GİRDİ

Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal yeni yıla ise sağlık çalışanları ile birlikte girdi. Manavgat Devlet Hastanesi Acil Servisi’ni ziyaret eden Dr. Çokal 2021’i meslektaşları ile birlikte karşıladı. Sağlık çalışanları ile sohbet eden Dr. Çokal “Herkes evlerinde iken onlar görevlerinin başında hayatlar kurtarmaya devam ediyorlar. Yeni yılı birlikte karşıladık. Sohbet ettik. COVID-19’un hayatımızdan çıktığı bir yıl diledik. Sağlık çalışanlarımıza, kahramanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: