Antalya
24.12.2020
A
GENEL , POLİTİKA , RÖPORTAJ
Konyaaltı’nın kaderi 2024 yılında değişecek
Konyaaltı’nın kaderi  2024 yılında değişecek

Gençlik kolları, kadın kolları ve mahalle yöneticileri ile omuz omuza çalıştıklarını kaydeden AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Tayfun Bayar, “Konyaaltı’nın 39 mahallesinde, ‘gönül seferberliği’ başlattık. Çalınmadık kapı bırakmayacağız. 2024 belediyeleri alma yılımız olacak” dedi

AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nin ardından görevine hızlı bir şekilde başlayan Başkan Tayfun Bayar, Konyaaltı için inandıkları yolda sonuna kadar yürüyeceklerini söyledi. Kongrelerin yeni bir nefes ve bayrak teslim törenleri olduğunu belirten AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Tayfun Bayar, “Kongre sürecimiz, teşkilatımızın tüm kademeleriyle birlik ve beraberlik içerisinde geçti. Bizler özgüveni ve heyecanı yüksek olan yeni ekibimizle beraber 2023’te Konyaaaltı’nda en yüksek oyla inşallah başarıya imza atacağız.  Hedefimiz, 2024 yılında Antalya büyükşehir belediyesini geri alıp Konyaaltı’nı da AK belediyecilik ile tanıştırmak” dedi.

ATILIMIN MERKEZİ OLACAĞIZ

AK Parti teşkilatlarında görev almak demenin milletin geleceğinin inşasında sorumluluk üstlenmek anlamına geldiğini ifade eden İlçe Başkanı Tayfun Bayar, “Siyasete kurucu il gençlik kollarında başlayan biri olarak, AK Parti’ye gönül veren, bugüne kadar ilçe teşkilatımızın her kademesinde görev alan dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.  AK Parti, siyasette de yönetimde de icraatta da rüştünü ispat etmiş, tarihe damgasını vurmuş bir parti. Çünkü partimiz, sürekli kendisini yenilemeyi başaran, sürekli kendisini bir sonraki mücadeleye hazırlayan, sürekli dinamik kalabilen bir parti. Bu nedenle ilçe teşkilatımızın kadrolarını çok dikkatli bir şekilde oluşturduk. Bu çerçevede Konyaaltı’nı büyük bir atılımın ve değişimin noktası haline getireceğiz” diye konuştu.

SEÇİME KADAR DEĞİL MEZARA KADAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı ‘gönül seferberliği’ adı altında çalıştıklarını belirten Bayar, “Bizim davamızda durmak yok, yorulmak yok. Sevdamız olan Konyaaltı ve Antalya için durmaksızın çalışmak ve hizmet etmek var. İlçe kadın ve gençlik kolları kongrelerimizi de hemen ilçe kongresinden sonra gerçekleştirdik. İlçe teşkilatımızdan, mahalle temsilcisine kadar bu büyük mekanizmayı en ahenkli şekilde çalıştırmak bizlerin en önemli görevi. Hak bir dava yolunda verilen mücadele seçime kadar değil, mezara kadar sürer. Bizler, davamızın hak, yolumuzun doğru, niyetimizin halis olduğuna inanan insanlarız” dedi.

AK Parti’nin 2023’e ve 2024’e ilişkin hedeflerine taşıyacak bu sürecin başarısı için çalıştıklarını söyleyen Başkan Tayfun Bayar “ Zaman su gibi akıp gidiyor. Kendimizi, bu hıza uygun bir çalışma temposu belirledik, AK Parti’nin ülkeye kazandırdığı başarı tablosu, yaşattığı gurur bizlere çok büyük sorumluluklar da yüklüyor. Konyaaltı’na da bu başarı tablosunu kazandırmak istiyoruz. Bu bilinç ve sorumlulukla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

GÖNÜLLERİ KAZANIYORUZ

Maske, mesafe ve temizlik kurallarına hassasiyetle uyarak, vatandaşlara ulaştıklarını söyleyen Bayar, “ Vatandaşlarımızla hasbihal ediyor, fikirlerini alıyor, gönüllerini kazanmaya çalışıyoruz. İnşallah bu sürecin sonunda AK Parti Konyaaltı’nda çok daha güçlenmiş şekilde yoluna devam edecek. Konyaaltı’nın kaderini değiştirmek için, birlik ve beraberlik içerisinde AK davanın bir neferi olmaya devam edeceğiz. Bu kutlu görevde bütün enerjimizi Konyaaltı’na harcayacağız” dedi. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: