Antalya
20.12.2020
A
ARŞİV , POLİTİKA
CHP’den Gelecek Partisi’ne ziyaret
CHP’den Gelecek  Partisi’ne ziyaret

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Gelecek Partisi Antalya İl Başkanı Beytullah Demir’eiade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette gündeme dair konular konuşulurken CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar,  “18 yıldır tek başına İktidar olan AKP,  gün geçtikçe Türkiye’yi maalesef çıkmaza doğru sürüklüyor. Sen ben demeden birlik olmalı, Ülkemizi bu zor süreçten bir an evvel kurtarmalıyız.  Ekonomide, tarımda, dış ve iç ticarette sıkıntılar var. Dış politikadaki krizler de bunlara eklenince, ‘nereye gidiyoruz’ sorusunu kendimize sormadan yapamıyoruz” dedi.

GEMİ SU ALIYOR

Gelecek Partisi Antalya İl Başkanı Beytullah Demir ise, “Yerli Malı Haftası’nı kutluyoruz ama maalesef yerli üretimimiz yok denecek kadar az duruma getirilmiştir. Vergi yükü çiftimizin belini bükmektedir. Asgari ücret ile geçinmeye çalışan vatandaşımız evin yolunu zor buluyor. Bir de vatandaşa ‘kuru ekmek ye’ diyen siyasi anlayış var. Artık gemi su almaya başlamıştır ve batmaktadır. Emeklimize, işçimize ve memurumuzun maaşlarında gereken iyileştirilmeyi yapmaması AKP’nin de sonunu getirecektir” diye konuştu. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: