Antalya
14.12.2020
A
ARŞİV , POLİTİKA
Vekillerin ‘Sorosçuluk’ atışması
Vekillerin  ‘Sorosçuluk’ atışması

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli’yi yargıya talimat vermekle suçlayan İYİ Partili Vekil Subaşı ile MHP’li Vekil Başkan, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla birbirlerini karşılıklı olarak suçladı. İki vekilin paylaşımı, partilileri tarafından ilgiyle izlendi.

İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı ile MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, sosyal medya hesaplarından birbirine girdi. Güncel siyasetin tartışma konusu olan ‘Sorosçuluk’ ve ‘Kavala’ ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, “Cumhurbaşkanı ve Bahçeli, iki gündür kırmızıçizgilerini belirliyor. Sorosçuluk ve teröristliği kanun ve yargıya rağmen, aman bir yanlışlık olmasın diye yine tanımladılar! Görüş ve talimatlarını sundular, bir partinin kapatılması gerektiğinin altını çizdiler! İmdii yargı ne yapsın?” diyerek yargıya talimat verildiğini ima etti.

DEMİRTAŞ-SOROS SEVDALISI

Subaşının paylaşımından alındı yapan MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Hasan Subaşı’yı Demirtaş ve Soros sevdalısı olmakla suçladı. “Sayın Hasan Subaşı sizin Demirtaş ve Soros sevdanız bu sıralar çok kabarmış anlaşılan. Size tavsiyem bir hukukçu olarak Kavala ve Demirtaş lehine dilekçe vermenizdir. Antalyalı hemşerilerimiz de bunu asla unutmaz” yorumunda bulundu.

BENİ YENİ TANIMIYORLAR

Kendisini Demirtaş ve Kavala sevdalısı olmakla suçlayan MHP’li Başkan’a yanıt veren Hasan Subaşı da, “Sizin hukuk devleti anlayışınızı takdir ediyordur Antalyalı! Beni de yeni tanımıyor meraklanmayın” yanıtını verdi. İki vekilin paylaşımı, partilileri tarafından ilgiyle izlendi. Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: