Antalya
13.12.2020
A
GÜNDEM , YAŞAM
Antalya ışıl ışıl
Antalya ışıl ışıl

Yeni tip koronavirüsle (Covid-19) mücadele tedbirleri kapsamında yılbaşı gecesi uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Antalya’da cadde ve sokaklar ışıklarla süslendi.  

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Saat Kulesi önünden başlayıp Varyanta kadar devam eden tramvay direklerini led ışıklarla donattı. Ekipler ayrıca Saat Kulesi, Yavuz Özcan Parkı önüne led ışıklarla oluşturulan dev çam ağacı maketi yerleştirdi.

Üst geçitler de baştan sona ışıklandırıldı. Antalyaspor Kavşağı’ndaki Atatürk Anıtı’nın etrafına led ışıklı yıldızlar yerleştirildi. Ayrıca Işıklar'ın simgesi palmiye ağaçları da birer birer led ışıklarla süslendi.

 Kent merkezindeki beş yıldızlı bir otelin de girişindeki ağaçları ışıklandırdığı ve dev yılbaşı süsleri yerleştirdiği görüldü. -bottom:.0001pt'>Antalya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (ASMO)  ile Antalya Vergisi Dairesi Başkanlığı”nın birlikte gerçekleştirdiği 7256 Sayılı Yapılandırma Kanunu çevrimiçi bilgilendirme toplantısında oda üyelerine yeni kanunun ayrıntıları anlatıldı

 

 

TALEPLERİMİZ DİKKATE ALINSIN

Toplantının açılış konuşmasını yapan ASMO Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar,  “Biz meslek camiası olarak bu pandemi döneminde her yer kapanmışken, kısıtlamalar uygulanırken hem ülkemiz, hem müşterilerimiz için fedakârca çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Birçok meslek dallarına değişik teşvik ve ödemeler yapıldı. Biz meslek camiası olarak hükümetimizden bizlerin haklı taleplerimizin de dikkate alınmasını talep ediyoruz” dedi.  

YAPILANDIRMA ANLATILDI

ASMO üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, Antalya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Karayılan 7256 Sayılı Kanun ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Yapılandırmanın kapsamı, kimlerin faydalanabileceği ve özellikli durumları oda üyelerine anlatan Karayılan, yapılandırmanın başarılı olabilmesi için mali müşavir ve muhasebecilerin önemli bir görev yaptığını vurguladı

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: