Antalya
07.12.2020
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Büyükşehir’de Böcek sevinci
Büyükşehir’de  Böcek sevinci

Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısında konuşan Başkan vekili Mehmet Hacıarifoğlu  ve grup sözcüleri Başkan Böcek’in taburcu olmasından duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu:

Büyükşehir Belediye Başkanımız için geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyorum. Başkanımızla zaman zaman telefonla görüşüp bilgi alışverişinde bulunuyorum. Toplantı öncesinde de görüştük hepinize çok selamı var. İnşallah kendisi yakın zamanda aramıza dönecek. Aramıza döneceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz

 

CHP Grup Sözcüsü Deniz Filiz:

Başkanım Muhittin Böcek'in hayatla olan mücadelesini kazanmasını partim ve şahsım adına çok mutlu olduk. En kısa zamanda eskisinden hızlı şekilde göreve döneceğini sizlere duyurmak istiyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak karantinada olan tüm vatandaşlarımızın yanında olacağımızı belirtiyoruz.

 

AK Parti Grup Sözcüsü Ali Çetin:

Muhittin başkanın taburcu olması nedeniyle kendisine ve sevdiklerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kendisinin taburcu olması bizleri ve tüm Antalyalıları mutlu etmiştir.

 

MHP Grup Sözcüsü Selçuk Senirli: 

Koronavirüs salgını hız kesmeden hayatımızı etkilemeye devam ediyor. Tüm Antalyalı hemşerilerimiz gibi bizler de 3.5 ay boyunca bu hastalıkla uğraşan Başkanımız Muhittin Böcek'in tedavisinin tamamlanıp taburcu edilmesine çok sevindik.

 

İYİ Parti Grup Sözcüsü Ertürk Yazar:

Başkanımızın sağlığına kavuşması herkes gibi bizleri de çok mutlu etti. Başkanımıza 'Şimdi Antalya'ya hizmet etme zamanı' diyoruz.

DSP Parti Grup Sözcüsü Hasan Ali Acar :

Alınan kararların Antalyalılara hayırlı olmasını dilerken, Başkan Böcek'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum

 

Saadet Partisi Grup Sözcüsü Mehmet Manavoğlu: 

Yaptığı hizmetlerle halkımızın gönlüne taht kuran Başkanımız, bu hastalığı atlatarak hepimizi sevince boğmuştur.

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: