Antalya
30.11.2020
A
GENEL , POLİTİKA
Düzen yeniden başkan seçildi
Düzen yeniden  başkan seçildi

Saadet Partisi’nin Antalya  7'nci Olağan Kongresi ‘nde delegelerin oy çoğunluğunu alarak mevcut başkan Ramazan Düzen göreve yeniden seçildi.

Saadet Partisi Antalya İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi Konyaaltı Nazım Hikmet Kongre ve Kültür Merkezi’nde Pandemi’nden dolayı fiziki olarak katılmayıp, kongreye telekonferans yöntemiyle katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve delegelerin katılımıyle gerçekleştirildi.

 

KATILIM YÜKSEK OLDU

Kongreye, Saadet Partisi  İl- İçe başkanları ve partililerin yanı sıra, CHP İL Başkanı Nusret Bayar, CHP Kepez yönetimi, Hüda Par İl Başkanı Abdurrahman Türk ve ekibi, Milko Kuruluşları Başkanları ve yönetimleri, STK’lar , delegeler ve partililer katıldı..Divan Başkanlığına Hasan Güldal, Süleyman Burgan, İsmet Pişirici ve Mehmet Akdeniz divan üyeliklerine seçildi.

 

İKTİDARA HAZIRIZ MESAJI

Divan teşekkülünün ardında  selamlama konuşmasını yapan Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, Pandemi sürecinin hayatı olumsuz etkilediğini, salgına karşı tedbirli olunmasını bu zorluklara rağmen Nazım Hikmet Kongre ve Kültür Merkezini dolduran kongreye katılan tüm kardeşlerimizi tebrik ediyorum diyerek; “Ülkemizin ve dünyanın zor bir süreçten geçtiği bu dönemde Milli Görüş siyasetine ve Saadet Partisi’nin çözümlerine çok ihtiyaç olduğunu ifade ederek kadrolarımızla iktidara hazırız” mesajı verdi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: