Antalya
23.11.2020
A
GÜNDEM , EĞİTİM
Uzaktan eğitime destek
Uzaktan eğitime destek

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin başlattığı ‘İmece Tablet Kampanyası’na bir destek de Rotary Kulüplerinden geldi.

 

Muratpaşa Belediyesi’nin İmece Tablet Kampanyası’na destekler devam ediyor.  Antalya, Kaleiçi, Aspendos, Perge, Lara, Falez ve Olimpos Rotary Kulüpleri, Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret ederek bu önemli kampanya için kutladı, desteklerini ifade etti.

UYSAL’I ZİYARET ETTİLER

Ziyarette, Antalya Rotary Kulüp Başkanı Birol Öncel, Kaleiçi Rotary Kulüp Başkanı Argun Şahin, Aspendos Rotary Kulüp Başkanı Bülent Dokuzoğlu, Perge Rotary Kulüp Başkanı Berkay Soner, Lara Rotary Kulüp Başkanı Pelin Turan, Falez Rotary Kulüp Başkanı ve Guvernör Yardımcısı Fikri Bayhan, Olimpos Rotary Kulüp Başkanı ve Guvernör Yardımcısı Ümit Çolakoğlu ve Falez Rotary Kulüp’ten Aziz Ertaş yer aldı.   

DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Başkan Uysal, pandemi nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilirken, tüm çocukların uzaktan eğitim yöntemiyle eğitimlerine devam edebilecek gerekli donanıma sahip olmadığını söyledi. Bu eksikliğe gidermek amacıyla başlatılan kampanyaya sadece Muratpaşa’nın değil Antalya’nın sahip çıktığını, özellikle sivil toplum kuruluşlarının yüksek bir duyarlılık sergilediğini dile getiren Başkan Uysal, “Bu dayanışmacı anlayış, bu tutum Muratpaşa’mızın yapısıyla da çok uyumlu. Bunun artarak devamını diliyorum” dedi. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: