Antalya
20.11.2020
A
ARŞİV , POLİTİKA
Başaran’dan sert eleştiri
Başaran’dan sert eleştiri
Partisiyle ilgili son gelişmeleri değerlendiren İYİ Parti İl Başkanı Başaran, “Partiye ihanet edenler, bedelini ağır bir şekilde ödeyecek,  istemeyene zorla şeref verecek değiliz” diye konuştu
 

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran,  kişisel ihtiraslara göre hareket etmek isteyip de bu ortamı bulamayanların, saygısızca davranışları, yalan yanlış beyanları sonucu ihraç ve istifalarla biten bir sonuç doğurduğunu savundu.

İHANETLERİN BEDELİNİ ÖDEYECEKLER

 “Kimler içte ve dışta hangi düğmeye basarlarsa bassınlar güneşin doğuşunu asla engelleyemeyeceklerdir”  diyen Başaran, “Televizyon, televizyon;  gazete, gazete gezenler, kendilerini o makama getiren binlerce iyi ve Cesur insanın emeğini çaldıklarını ve nasıl bir vebal altında olduklarını bir gün öğrenecek ve bu ihanetlerin bedelini ağır bir şekilde ödeyeceklerdir” ifadelerini kulandı

 

MUKTEDİR BİZDEN KORKUYOR

İYİ Parti’nin eksen değiştirmediğini aksine ana muhalefet olma yolunda ilerlediğini kaydeden Mehmet Başaran “Kendilerini vazgeçilmez zannedenlere mezarlıklara bakmalarını öneriyorum. Orada ne vazgeçilmezlerin toprak olduğunu görecekler. Binlerce İyi ve cesur insanın gecesini gündüzüne katarak kendilerine vekil tayin etmiş olduğumuz sevgili milletvekillerimizden nefsinin kölesi olmuş davranışları görmek bizleri derinden üzmektedir. İYİ Parti, bugünkü muktedirin tek korkusudur” dedi.

TÜRK MİLLETİNİN UMUDUYUZ

İl Başkanı Başaran, açıklamasını şöyle sürdürdü:

 “Son anketlerde hızla yükselmemiz, bu umudun yeşerdiğinin kanıtıdır. Son 18 yılın muktedirleri, tayin edilmiş, dizayn edilmiş bir muhalefet anlayışı ile ülkede yıllardır iktidar olmalarına rağmen kendileri muhalefetmiş gibi konforlu yaşamlarını sürdürdüler. İYİ Parti kuruldu, muktedirlerin dizlerinin bağı çözüldü. Çünkü muktedir, kutuplaşmadan, ayrışmadan iktidarını sürdürüyordu. İYİ Parti’ye içten ve dıştan saldırıların sebebi muktedirlerin artık Türk Milleti’ni kandıramayacakları için milletin umudu olan İyi Parti’yi eksen kayması bahanesiyle ömürlerini biraz daha uzatma gayretlerinden başka bir şey değildir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in de dediği gibi; ‘Ne yapalım, Allah’ın bahsettiği şerefi istemeyene zorla şeref verecek değiliz.” 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: