Antalya
15.11.2020
A
GÜNDEM , POLİTİKA
CHP’den Hacıarifoğlu’na tam destek
CHP’den Hacıarifoğlu’na tam destek

CHP İl Başkanı Bayar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu’na destek verdi. Bayar, "Antalya örgütlerimiz, belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimiz ile Hacıarifoğlu’nun yanındayız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Nusret Bayar’ın sosyal medya hesabında yaptığı açıklama şöyle;

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANVEKİLİMİZ MEHMET HACIARİFOĞLU GÖREVİNİN BAŞINDADIR

13 Kasım Cuma günü kamuoyuna düşen “E-imza ile Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Hacıarifoğlu’nun görevden alınması” ile ilgili belgenin, 14 Kasım (Dün) saat 9:00'da İçişleri Bakanlığı tarafından verilen kararla usülsüz ve hukuksuz olduğu saptanmıştır. Büyükşehir Belediyesi Başkanvekilimiz Mehmet Hacıarifoğlu görevinin başındadır.

Önceden planladığımız gibi Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediyesi Meclis Grubumuzu, bugün saat 14:00'te gündemi konuşmak üzere İl Başkanlığımızda olağanüstü topladık.

 

Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek görevinin başına dönene kadar görevine devam edecek olan Başkanvekilimiz Mehmet Hacıarifoğlu’nun; Cumhuriyet Halk Partisi Antalya örgütlerimiz, belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimiz ile birlikte yanında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla bildiririz.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: