Antalya
11.11.2020
A
GENEL , SAĞLIK
Rektör Özkan, Başkan Böcek’i serviste ziyaret etti
Rektör Özkan, Başkan Böcek’i serviste ziyaret etti

Böcek’in son durumu ile ilgili bilgi veren  Rektör Özkan, Başkanın durumunun iyiye gittiğini ve moralinin yerinde olduğunu ifade etti.

 

 

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, klinik servis odasına alınan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti. Ziyarette Rektör Özkan’a Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Turhan, Prof. Dr. Gülbin Arıcı, Prof. Dr. Cengiz Toker,  Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ender Terzioğlu eşlik etti.

DURUM İYİYE GİDİYOR

Başkan Böcek’in son durumu ile ilgili Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ender Terzioğlu’ndan bilgi alan Rektör Özkan, Başkan Muhittin Böcek'in durumunun iyiye gittiğini ve moralinin yerinde olduğunu ifade etti.

 

RİSK ORTADAN KALKMADI

Böcek’in servis odasına alınmasını çok önemli bir aşama olarak değerlendiren Özkan, “Muhittin Böcek Başkanımızı, tüm sağlık ekibimizin üstün gayretleri sonucu dün itibarıyla servise çıkardık. Bu aşamaya gelmesi bizler için oldukça sevindirici. Bu süreçte tüm personelimiz büyük gayret gösterdiler. Emeği geçen ekibimize çok teşekkür ediyorum. Ancak bundan sonraki süreç de bir o kadar önemli. Çünkü risk tamamıyla ortadan kalkmış değil. Bundan sonra da aynı titizlikle takip ve tedavi süreci devam edecek. Rehabilitasyon ve fizik tedavi uygulamalarımız devam ediyor. Deneyimli hocalarımızın gözetiminde klinikteki tedavisini de en iyi şekilde sürdüreceğiz. Başkanımızın bir an önce sağlığına tamamıyla kavuşmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: