Antalya
06.11.2020
A
ARŞİV , ADLİYE
Araç üzerine devrildi
Araç üzerine devrildi

 Pazarcı esnafının minibüs Gazi Bulvarı’nda kontrolden çıktı ve devrildi. Minibüsün altında can veren Ayşe Karakuş'un (40) cansız bedenini güçlükle çıkartıldı.

Çallı semtinde kurulan Perşembe Pazarı'nda esnaflık yapan Zafer Şener, pazar bitiminde tezgahını toplayıp, minibüse koydu. Düden Kavşağı'ndan ‘Toptancı Hali’ istikametine doğru giden minibüsü iddiaya göre yolda bir araç sıkıştırdı. Direksiyon kontrolünü kaybeden Zafer Şener'in kullandığı araç, solda bulunan orta refüj demirlerine vurduktan sonra yan yattı.

YOLLA ARAÇ ARASINDA SIKIŞTI

Bu arada, aracında içinde bulunan ve sürücünün yeğeni olan Ayşe Karakuş, açılan kapıdan yola düştü. Yan yatan minibüs talihsiz kadının üzerine devrildi. Çevreden yardıma koşan vatandaşlar,  yatan minibüsü doğrultarak 112 ekibine haber verdi. Kaza yerine gelen sağlık ekipleri Ayşe Karakuş'un hayatını kaybettiğini belirledi. Kazayı hafif yaralı atlatan sürücü Zafer Şener ise Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Şener buradaki tedavinin ardından polis merkezine giderek ifade verdi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: