Antalya
05.11.2020
A
KÜLTÜR-SANAT
Türkan Şoray Tiyatro Günleri’nde ünlü geçidi
 Türkan Şoray Tiyatro  Günleri’nde ünlü geçidi

Metin Uca, Sunay Akın, Süheyl& Behzat Uygur kardeşler, Ayça Bingül ve Sumru Yavrucuk tiyatro oyunlarıyla Aralık ayında Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sanatseverlerle buluşacak

 

Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde tiyatro günleri devam ediyor. 3-4 Aralık'ta Ben Anadolu / Ayça Bingöl, 5-6 Aralık'ta Hey Gidi Günler/ Süheyl& Behzat Uygur, 14 Aralık'ta Dilinizi Eşek Arısı Soksun / Metin Uca, 15-16 Aralık'ta Shirley Valentıne / Sumru Yavrucuk ve 17 Aralık'ta Yüz Yüze / Sunay Akın sanatseverlerle buluşacak. Tüm oyunların başlama saati: 20.00 olarak belirlendi. Oyunların biletleri Umut Organizasyon, Biletix, Kırmızı Kalem ve Nabu Sahaf'tan temin edilebilir.

 

PANDEMİ KURALLARI UYGULANIYOR

Geçtiğimiz sezon Dilinizi Eşek Arısı Soksun isimli tek kişilik oyunu ile büyük beğeni kazanan Metin Uca, Antalyalılarla ikinci kez buluşacak. Aynı şekilde kendine has yorumuyla farklı bir izleyici kitlesine sahip olan Sunay Akın 17 Aralık'ta hikaye tadındaki performansı ile sanatseverlerin karşısına çıkacak. Oyunların oynanacağı Türkan Şoray Kültür Merkezi pandemi kurallarına uygun şekilde dezenfekte ediliyor, seyirciler ateşi ölçülerek maske ile salona alınıyor.  


 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: