Antalya
26.10.2020
A

Fıkranın tamamını anlatmaya gerek yok. Evi soyulan NasreddinHoca’yı komşuları tedbir almamakla suçlamada ısrarcı olunca,Hoca' hırsızın hiç mi suçu yok 'diye bağırır. Bu fıkradaki kahramanları güncelleyip, Tamer Tuna’yı mağdur, B.Şehiride suçlu  yaparsak, sonuç;hırsızın hiç suçu yok.

Süper Lig şampiyon adaylarından gösterdiğim Antalyaspor hezimete uğradı. Hezimetin sebebi ne? Çok basit; korkmadan ve tedbirsiz oynamak. Atalarımız ne demişler. Bir olayda gerekli tedbirleri aldıktan sonra olayı hayatın akışına bırakacaksın. Sizin B.Şehire kafa tutan cesur bir futbol oynamak en doğal hakkınız ama gerekli tedbirleri alarak. Her atağınızın dönüşünde B.şehir futbolcuları kalecimizle karşı karşıya kaldılar. Defansif tedbirleri almadan sürekli hücumu düşünürsen sonuç böyle felaket olur. Tamer Hocam bu taktikle oynayacağı maçları bir kez daha düşünmek zorunda.

Hakem Palabıyık, iki tane üst üste penaltı verdi. Bunların ikiside, hele ikincisi kesinlikle penaltı değildi. Bunlara üstlük de auta çıkan topu korner diye haksız yere B.Şehire verdi ve bu atışın sonucunda 3.gol geldi. Bunlar yetmiyormuş gibi bir de sarı kartlık pozisyonda Amilton’a direkt kırmızı kart gösterince film orda koptu.

Sonuç bu maçı da unutulacaklar listesine alıp derhal kendimizegelmeliyiz.Son üç maçta 9 puan yerine 1 puan aldık aman dikkat! Derkenfutbol heyecanı ile dolu  günler diliyorum.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok