Antalya
15.10.2020
A
GÜNCEL
Rotaryenlerden kök hücre bağışı
Rotaryenlerden kök hücre bağışı

Falez Rotary Kulübü Dönem Başkanı Aylin Özkan’nın çağrısı başlayan kök hücre bağışına tüm rotary kulüpleri destek verdi

Antalya Rotary Kulüpleri, sağlık, spor, eğitim ve benzeri konularda geliştirdiği sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Sağlık projesinde kök hücre bağışı için 'Kökümüzdü Hücre Var' sloganı ile Kızılay'a kan bağışı bulunmak amacı ile Antalya'daki tüm rotary kulüplerine ve Antalya halkına  çağırıda bulunan Falez Rotary Kulübü Dönem Başkanı Aylin Özkan, her ay iki gün kan bağışında bulunacaklarını söyledi.

Çağırımız karşılık buldu

Kök hücre bağışının önemine dikkat çeken Özkan yaptıkları çağırının karşılık bulduğunu dile getirdi. Özkan, "Rotary kulüpleri olarak sosyal sorumluk projelerini önemsiyoruz ve her alanda geliştirdiğimiz projelerimiz ile ülke insanımıza faydalı olmayı hedefliyoruz. Bu anlamda kök hücre bağışı için yaptığımız çağırı karşılığını buldu ve bundan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu karşılık nedeni ile her ay iki gün kan bağışı için bir gün Markantalya önünde bir günde kapalı yolda ki kan bağışı merkezinde olacağız. Tüm rotaryenlerimizi ve Antalya halkımızı bu projemize destek olmaya çağırıyoruz" dedi.

Özkan'a teşekkür

Falez Rotay Kulübü’nün çağırısına duyarlı kalan Antalya'da faaliyet gösteren diğer rotary kulüpleri dönem başkanları ve üyeleri kan bağışına destek oldular. Antalya Rotary Kulübü Başkanı Birol Öncel, "Biz  rotaryenler bu çağrıya duyarsız kalamazdık. Yanı sıra her zaman rotary kulüpleri birbirlerine destek olmayı görev edinmişlerdir. Falez Rotary Kulübü dönem başkanım Aylin Özkan'a bizlerin de bu anlamlı projeye destek vermeye öncülük ettiği için teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu. Mehmet DOĞAN

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: