Antalya
13.10.2020
A
GENEL
Korkuteli’de covid-19 şoku
Korkuteli’de covid-19 şoku

Korkuteli Belediyesi personeline yapılan covid-19 testlerinin bazıları pozitif çıktı. 27 Ekim’e kadar evden çalışma sistemine geçten belediyede, bu tarihe kadar günlük sadece 2 personel aktif olarak çalışacak

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, bazı personelin covid-19 testlerinin pozitif çıktığını belirterek, 14 gün boyunca çalışma düzenini en düşük seviyeye indirdiklerini açıkladı. 27 Ekim’e kadar belediyede sadece 2 personelin görev yapacağını belirten İşlek, yazılı bir açıklama yaparak Korkutelili vatandaşlardan online veya telefonla hizmet almalarını rica etti.

 

SADECE 2 PERSONEL

Vatandaşların, www.korkuteli.bel.tr internet adresinden, 0 242 643 60 11 veya 0 242 643 60 75 nolu telefon numaralarından ya da 153 ihbar hattından bilgi almak kaydı ile belediye ile ilgili iş ve işlemlerini gerçekleştirebileceklerini belirten İşlek, “Covid-19 tedbirleri kapsamında 27 Ekim 2020 tarihine kadar sürecek olan bu çalışma düzeninden kaynaklı, vatandaşlarımızın iş ve işlemlerinde bir aksama olmaması için, belediye çalışanlarımız evlerinden sizler için çalışmaya ve hizmet vermeye devam edeceklerdir. Ayrıca Belediyemiz binasında sizlere yardımcı olması için sadece 2 belediye çalışanımız hazır bulunacaktır. Fakat bina içerisine misafir kabul edilemeyecektir. Hem Belediye personelimizi hem de sizleri korumak adına aldığımız bu karardan dolayı; bu süreç içinde Korkutelili vatandaşlarımızın göstereceği anlayışlarından dolayı belediyemiz ve belediye çalışanlarımız adına teşekkür ederim” diye konuştu.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: