Antalya
08.10.2020
A
POLİTİKA
MHP İl kongresi 18 Ekim’de
MHP İl kongresi 18 Ekim’de

MHP’de merakla beklenen il başkanlığı seçiminin tarihi belli oldu. 18 Ekim Pazar günü yapılacak kongreye, mevcut başkan Hilmi Durgun tek aday olarak katılacak

İlçe kongrelerini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), il kongresi takvimini de açıkladı. İl Başkanı Hilmi Durgun, MHP Antalya İl Başkanlığı’nın 13. Olağan kongresinin, 18 Ekim Pazar günü Cam Piramit’te yapılacağını açıkladı.

 

HİLMİ DURGUN TEK ADAY

Kongrenin saat 11:00’de yapılacağını belirten Durgun, “Genel Başkanımız ve liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin takdirleri Genel Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. E. Semih Yalçın başkanımızın tensipleri ile kongremizde İl Başkan adaylığımı beyan ediyorum. Dünyada ve ülkemizde etkisini sürdürmekte olan Covid 19 salgını dolayısıyla, sosyal mesafe - maske ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştireceğimiz kongremizin; ülkemize, milletimize, davamıza ve Antalyamıza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’ tan niyaz eder, selam ve saygılarımı sunarım. İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik. Kazanan Türkiye olacak” dedi.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: