Antalya
06.10.2020
A

 

Malatya yenilgisinin adını ne koyalım. Rehavet mi? Deplasman fobisi mi? Kötü mü oynadık? Hayır, iyi mi oynadık? Hayır. Peki ne oldu dayenildik bir kusur olması lazım. Evetevet kusurluyu buldum. NuriŞahin. Var mı? Yok mu? Belli değil sahada gezindi durdu.

Geçenhaftanın en kötüsü Eren Albayrak sahanın en iyisiydi. Kalecimiz şahaneydi. Kaptan yine oyundan çıkarken sinirli hareketlerini yaptı ve oyuna giren oyunculara negatifini enjekte etti. Birinin Hakan Özmert'le konuşması lazım. O' da hem teknik ekipten hem de bu girme çıkmaişlerini iyi bilen ve bu işi neden sonuç ilişkisiyle izah edecekyetenekte biri olmalı. Zira Hakan Özmert oyundan alındıkça takıma küsüyor.

Neyse yenilmekte bazen işe yarar ve herkesin aklını başınagetirir, işe dört elle sarılmaya yarar. Dileyelim bu yenilgininişlevi de öyle olsun.Bir kaza oldu diyelim ve klasik deyimleönümüzdeki maçlara bakalım. Milli maçlar arasından sonra 21 günde tam altı maç yapacağız vekıran kırana mücadele edeceğiz.Eğer bu arayı iyi değerlendirip çokçalışıp moral motivasyonu yüksek tutarsak bir anda puanları toplar vearayı açarız.Takımın kadrosu bunun böyle olması gerektiğini söylüyor.Ancak NuriŞahin daha kendine gelemedi. Bunda coğrafi koşulların etkili olduğunusanıyorum, en kısa zamanda o da adapte olup takıma büyük katkısunacaktır, inanıyorum.Kısa bir aradan sonra buluşmak üzere hoşçakalın.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok