Antalya
05.10.2020
A
GENEL , GÜNCEL
AKP’li Kabadayı’nın kaçak katı
AKP’li Kabadayı’nın kaçak katı

​AKP İl Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı, Serik Boğazkent’te satın aldığı villaya herkesin gözü önünde kaçak kat çıktı.  Serik Belediyesi İmardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ziya Yıldırım ise her gün önünden geçtiği villanın kaçak katını bir türlü göremedi!

AKP İl Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı, yaklaşık bir ay önce Serik ilçesi Boğazkent Mahallesi Sahil Caddesi üzerinde kendi adına iki katlı villa satın aldı. Kabadayı, milyonluk villaya imara aykırı olarak üçüncü bir kat daha çıktı.  Çatıyı yıktıran Kabadayı, kenar yüksekliği iki metreyi bulan yeni bir kat inşa ettirdi. İmara aykırı bu çalışmanın ardından villanın değeri arttı. İlçede başka kaçak yapılara prim vermeyen Serik Belediyesi Kabadayı’nın villasını görmezden geldi.

 

ERDOĞAN UYARMIŞTI AMA

Rüşvet skandalı ile gündeme gelen Serik Belediyesi, AKP İl Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı’nın milyonluk villasına herhangi bir işlem yapmadı. Bunun yanı sıra Serik Belediyesi İmardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ziya Yıldırım’ın son katı kaçak olan villanın yakınında ikamet ettiği öğrenildi.

Serik Belediyesi İmardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ziya Yıldırım

Yıldırım’ın her gün villanın yanından geçmesine rağmen kaçak katı görmezden gelmesi şaşkınlık yarattı.  AKP’li Kabadayı’nın kaçak çıktığı kat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Kaçak yapıların önüne geçilecek” sözünü akıllara getirdi.  Engin KORKMAZ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: