Antalya
28.09.2020
A
POLİTİKA
MHP’de ilçe kongreleri tamam
MHP’de ilçe kongreleri tamam

MHP’de 5 Eylül’de başlayan ilçe kongreleri sona erdi. İbradı dışındaki 18 ilçenin başkanı sandıktan çıkarken, İbradı ilçe başkanı Nevzat Arı’nın, yeni atandığı için görevine devam edeceği açıklandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya’da ilçe kongrelerini tamamladı. 5 Eylül’de başlayan ve hafta sonu Gazipaşa ile Alanya kongreleri ile sona eren sürecin ardından 19 ilçenin başkanları belli oldu. İbradı ilçe başkanı Nevzat Arı yeni atandığı için, bu ilçede kongre yapılmadı. Yaşanan pandemi süreci nedeni ile tek adayla gidilen seçimlerde, koronavirüs tedbirlerine dikkat edildi ve maske-mesafe-hijyen kuralları ön planda tutuldu.

 

DURGUN’DAN TEŞEKKÜR

Tüm kongrelere bizzat katılan İl Başkanı Hilmi Durgun, Gazipaşa’nın ardından ilçe kongrelerini tamamladıklarını belirterek, “MHP Antalya ilçe kongrelerimizi bitirmiş bulunuyoruz. Tüm kongrelerimize iştirak edip; inisiyatif ve sorumluluk alarak bizleri yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum, birliğimiz dirliğimiz daim olsun inşallah. Sağ olun, var olun” açıklamasını yaptı.

 

Kongrelerin ardından MHP’de ilçe başkanları şöyle oldu:

Kepez: Mehmet Seyyar

Muratpaşa: Talu Bilgili

Konyaaltı: Tamer Takak

Gazipaşa: Numan Terzi

Alanya: Mustafa Türkdoğan

Elmalı: Hasan Sert

Korkuteli: Medine Yapılmışev

Serik: Osman Üstünmet

Manavgat: Numan Enhoş

Döşemealtı: Yusuf Oktar

Aksu: Hasan Efe Üstün

Finike: Recep Şahin

Kumluca: Yücel Kaplan

Demre: Mustafa Demirel

Kaş: Cemil Kolak

Gündoğmuş: Hasan Hüseyin Kıldan

Akseki: Mehmet Erdemir

Kemer: Hüseyin Kara

İbradı: Nevzat Arı

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: