Antalya
20.09.2020
A
POLİTİKA
Demir güven tazeledi
Demir güven tazeledi

Gelecek Partisi 1. İl Kongresi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Seçime tek aday olarak giren mevcut başkan Beytullah Demir, güven tazeledi.

Gelecek Partisi 1. Olağan Genel Kongresi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Seçime tek aday olarak giren mevcut başkan Beytullah Demir, güven tazeledi.  Kongrede partililere seslenen Demir,  şunları söyledi: “Görevi aldığımız günden bugüne kadar geçen 7 aylık süre içerisinde gecesini gündüzüne katmış bir teşkilat ile durmadan ve yılmadan ilimize bağlı ilçelerimizi Covid-19 hastalığına rağmen tek tek dolaşarak 8 ilçe teşkilatımızı tamamlayıp, alnımızın akı ile Sayın Genel Başkanımıza vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin haklı gururu içerisindeyiz. Zorluklar çektik, yıldırılmaya çalışıldık. Fakat sayın genel başkanımızın dağ gibi arkamızda durması ile Allah’a çok şükür Teşkilatımızı bu günlere getirebildik.

EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ

Bu süreçte yanımda olan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ilçe başkanı arkadaşlarım il gençlik kollarımız, kadın kollarımız olmak üzere partimizin her kademesinde görev alan tüm dava arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunarım. Antalya’mızın 19 ilçesi ve 914 mahallesinde çalınmadık kapı, girilmedik ev bırakmadan tüm vatandaşlarımıza sayın genel başkanımızın selamlarını ve partimizin yapacağı hizmetleri anlatarak partimizi Antalya’da 1. Parti yapma yolunda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

EKONOMİ VURGUSU

Pandemi döneminde yasaklara rağmen çalışmalarımızı teşkilatımız ile yürüttük ve davamızın hak dava olduğunu birçok kişiye anlattık. Tabi ki zorluklarla karşılaştık ve ihanetler ilede. Ama yılmadık dosdoğru olduk ve yolumuza devam ettik. Beka meselesi deyip deyip ülkemizi geren ancak yine ülkemizin bekasına kast edenler ile beraber hareket edenler ile ülkenin her yerine yollar yaptık deyip ülkemizin ekonomisini, siyasetini ve toplumsal huzurunu yoldan çıkaranlarla kim olurlarsa olsunlar mücadelemiz sonuna kadar sürecektir.

TEŞEKKÜR ETTİ

7 aylık sürecin sonunda çalışmalarımızın takdiri olan Gelecek Partisi Antalya il Kongresinde beraberiz. Gerek 7 aylık süreçte bizim ile yola çıkan gerekse kongre sürecimizden sonra bizim ile yola devam edecek olan teşkilat üyeleri yol arkadaşlarıma sizlerin huzurunda tekrar teşekkür ediyor, kongremizin vatana millete ve bizlere hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Sağlıcakla kalın.” 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: