Antalya
16.09.2020
A
POLİTİKA
AK Parti’de 3 ilçe başkanı değişiyor
AK Parti’de 3 ilçe başkanı değişiyor

AK Parti Genel merkezinde ilçe kongrelerine tek adayla gitmek için çalışma yapan İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Murtapaşa, Konyaaltı ve Elmalı ilçe başkanlarının değişeceğini açıkladı

Mart ve Nisan aylarında yapılması planlanan ancak pandemi nedeni ile ertelenen AK Parti ilçe kongreleri, Bilim Kurulu’nun belirlediği kurallara göre gerçekleştiriliyor. Seçimlere tek adayla giden AK Parti’de bugüne kadar Kemer, Finike ve Aksu ilçe kongreleri yapıldı. Tek adayla kongreye gitmek için genel merkezde çalışmalar yapan İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, 3 ilçede başkan değişikliği yaşanacağını belirtti.

 

ESKİ BAŞKANLARA TEŞEKKÜR

Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin’in tekrar aday olmayacağını belirten Taş, “Partimizin Genel Merkezinde yapılan istişareler neticesinde Muratpaşa 5. olağan ilçe kongremizde Osman Ülker ilçe Başkan adayı olarak belirlenmiştir. Alpaslan Belin’e emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Konyaaltı 5. olağan ilçe kongremizde Tayfun Bayar ilçe Başkan adayı olarak belirlenmiştir. İlçe Başkanımız Ramazan Erçin’e emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Elmalı ilçe kongremizde ise Haluk Altunkaya ilçe Başkan adayı olarak belirlenmiştir. İlçe Başkanımız Mustafa Başkaya’ya özverili çalışmaları ve emeklerinden dolayı teşkilatım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: