Antalya
08.09.2020
A
GÜNCEL
Durukan’a son görev
Durukan’a son görev

Yaklaşık 1 yıldır tedavi gördüğü amansız hastalığa yenik düşerek önceki gün hayatını kaybeden AK Parti Konyaaltı İlçe eski Başkanı Mehmet Rifat Durukan, toprağa verildi. 

Öğle namazının ardından Uncalı Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanan Durukan’ın cenaze törenine, AK Partili siyasetçiler, ailesi ve sevenleri katıldı. Koronavirüs salgını nedeni ile sosyal mesafeye dikkat edilen cenaze töreninde Durukan’ın eşi ve çocuklarının oldukça üzgün oldukları gözlendi.

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Bu arada Mehmet Rifat Durukan’ın vefat etmesi nedeni ile siyaset ve iş dünyasının tanınmış isimleri başsağlığı mesajı yayımladı. AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Köse, Atay Uslu, Kemal Çelik, Sena Nur Çelik ve Tuba Vural Çokal'ın yanı sıra birçok parti üyesi, iş insanı ve seveni Mehmet Rifat Durukan'ın vefatının ardından sosyal medyadan başsağlığı mesajı yayımlayarak üzüntülerini dile getirdi.

ACILI EŞTEN MESAJ

Eşini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Mehmet Rifat Durukan’ın eşi Özlem Durukan da, yaşadığı acıyı ve taziye mesajlarına cevabını sosyal medya hesabından duyurdu. Acılı eş, “Canım eşim, can yoldaşım, hayat arkadaşım, en yakın dostum… Maalesef mücadelemize yenik düştü, kaybettik. Acımız çok büyük, tarifi yok. Rabbim bizden çok seviyormuş, yanına aldı. Arayan, soran, mesaj atan, gelen herkesten Allah razı olsun” görüşlerine yer verdi.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: