Antalya
08.09.2020
A
GENEL , GÜNCEL
Atatürk Devlet Hastanesi’nde kedi katliamı
Atatürk Devlet Hastanesi’nde kedi katliamı

Anafartalar Caddesi üzerindeki Atatürk Devlet Hastanesi’nde adeta yavru kedi katliamı yaşanıyor. Hastane bahçesinde kullanılmayan mazgalların içine doğan yeni yavrular, iddiaya göre bahçeye bırakılan su nedeniyle boğularak telef oluyor

Her gün binlerce insanın tedavi için geldiği Atatürk Devlet Hastanesi’nde yavru kedi katliamı yaşanıyor. Anne kediler başhekimlik binasının etrafında artık kullanılmayan mazgalların içine doğum yapıyor. İddiaya göre mazgalların olduğu bölgeye bırakılan su,  yavruların boğularak telef olmasına neden oluyor. Bahçeye bırakılan hortumdan akan suyun bazen 12 saat aktığı belirtiliyor.  

 

Hayvan severler tepkili

Kedilerle ilgili tek sıkıntı bu da değil. Yine aynı bölgede hayvansever dernekleri tarafından bırakılan mamaların toplatılarak çöpe atıldığı iddia ediliyor.  Duruma tepki gösteren hayvansever dernekleri, “Yavru kediler  boğularak can veriyor. Sayıları çok fazla. Ve bu konuda herhangi bir adım atılmıyor. Bu yetmezmiş gibi bir de onlar için bıraktığımız mamalar çöpe atılıyor” diyerek tepkilerini dile getirdi. 

İddiaya göre mazgalların olduğu bölgeye bırakılan su,  yavruların boğularak telef olmasına neden oluyor.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: