Antalya
08.09.2020
A
GENEL , GÜNCEL
Kurnaz' dan CHP'nin kuruluşunun 97'nci yıl dönümü mesajı
Kurnaz' dan CHP'nin kuruluşunun 97'nci yıl dönümü mesajı

CHP Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunun 97'nci yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, "Umudun ve aydınlık geleceğin Partisi CHP'nin kuruluşunun 97'nci yıl dönümü kutlu olsun" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, CHP'nin kuruluşunun 97'nci yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı. Başkan Kurnaz yaptığı açıklamada, "Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Kemal Atatürk'ün önderliğinde Ulusal Kurtuluş  Savaşı sonrasında kurulan Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) kuruluşunun 97'nci yıl dönümü kutlu olsun" dedi.

UMUDUN VE GELECEĞİN PARTİSİ CHP

Cumhuriyet Halk Partisi'nin milletin birliği ve beraberliği içerisinde savaş meydanlarında kurulduğunu hatırlatan Başkan Kurnaz, "Cumhuriyet Halk Partisi, adaleti, demokrasiyi, eşitliği, halkçılığı, laikliği, demokrasiyi, tam bağımsızlığı savunanların kısacası toplumun her kesimini kapsayan partidir. Umudun ve geleceğin partisidir Cumhuriyet Halk Partisi. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi ilk günkü heyecanla başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere yönetim kadroları, ile halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir" dedi.

MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK!

Başkan Kurnaz sözlerini şöyle sürdürdü: "Ülkemizde  tam bağımsızlığı, eşitliği, adaleti, hukukun özgür olmasını sağlayacak, insanların yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkaracak, egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu, ülkemizi aydınlık günlere kavuşturacak tek parti CHP'dir. Ülkemizde yaşanan her türlü zorluklara rağmen bizler ilk günkü heyecanla halkımızla birlikte güzel bir Türkiye Cumhuriyeti için mücadelemize devam edeceğiz. Buradan  Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunda emeği geçen başta Ulu Önderimiz Gazi Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Milli Mücadele'de vatan için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi  saygı ve rahmetle anıyorum" diye konuştu. 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: