Antalya
06.09.2020
A
GENEL , GÜNCEL
Tuğba Özay'dan anlamlı hediye
Tuğba  Özay'dan anlamlı hediye

 ESKİ manken Tuğba Özay, Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Barındırma Merkezi'ndeki kediler için kum ve mama bağışladı.
 

Tuğba Özay'ın hayvan barınağı ziyaretine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de eşlik etti. 400 litre kedi kumu ile 750 kilo ağırlığında kedi maması hediye eden Tuğba Özay, hayvan barınağını gezerek Başkan Şükrü Sözen'den yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm Manavgat halkı ve hayvanseverler adına Tuğba Özay'a katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketini takdim etti.

Tuğba Özay, Manavgat'ta uzun yıllardan beridir yaşadığını dile getirerek, "Doğayı ve yaşamı seven birisi olarak hep ifade ettiğim gibi hepimiz elimizden geldiği kadarıyla tüm canlılar için emek harcamamız gerektiğine inanıyorum.  Manavgat'ta yaşayan birisi olarak sadece hayvanlarımızla ilgili çalışmalarla değil caretta caretta ve doğadaki çöp toplama kampanyalarıyla da destek vermeye çalışıyoruz. Allah'ın sessiz kullarına katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bizlere. Başkanımız Sayın Şükrü Sözen'in de doğaya ve hayvanlara destek veren çalışmalar yaptığını biliyoruz ve takip ediyoruz. Kendisine hizmetlerinden ve projelerinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Şükrü Sözen de "Tuğba Hanımın birçok insana örnek teşkil edecek bir şekilde hayvanlarımıza bağış yapmasından dolayı oldukça mutluyuz. Amacımız farkındalık yarabilmek, doğada yaşayan her canlıyı sahiplenmesini ve onların da bizlerle aynı ortamda yaşadığını hissettirebilmek. Dünyanın en güzel kentinde yaşıyoruz. Burada yaşayan insanlar olarak burada doğasına, ağacına, ırmağına, sahiline, carettasına ve sokak hayvanlarına duyarlı olmalıyız. Tüm bu unsurlar yaşamımızın bir parçası ve bizler bir bütün halindeyiz. Tuğba Hanımın da carettalarla ilgili duyarlılık gösterdiğini de sokak hayvanlarına da farkındalık yaratan projelere imza attığını biliyoruz. Desteklerinden ve katkılarından dolayı Manavgat halkımız ve tüm hayvanseverler adına kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: