Antalya
06.09.2020
A
POLİTİKA
MHP Konyaaltı’nda görev değişimi
MHP Konyaaltı’nda görev değişimi

MHP İlçe kongreleri başladı. Murtapaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili tekrar bu göreve seçilirken, Metin Ersoy’un tekrar aday olmadığı Konyaaltı’nda ilçe başkanlığı koltuğuna Taner Takak oturdu

Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) ilçe kongreleri başladı. Cumartesi günü yapılan Muratpaşa ilçe kongresinde eski başkan Talu Bilgili görevine tekrar seçilirken, Konyaaltı’nda görev değişimi yaşandı. Eski ilçe başkanı Metin Ersoy’un tekrar aday olmadığı Konyaaltı’nda, Tamer Takak tek liste ile gittiği seçimde partinin yeni ilçe başkanı oldu. Kongrelere MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP İl Başkanı Hilmi Durgun ve Korkuteli Belediye Başkanı MHP’li Ömer Niyazi İşlek de katıldı.

 

HİLMİ DURGUN KUTLADI

İlçe kongrelerinin büyük bir coşkuyla geçtiğini belirten MHP İl Başkanı Hilmi Durgun, “MHP ilçe teşkilatlarımızın olağan kongreleri çoşkulu bir katılımla, kurallara riayet eden bir sorumluluk ve dava ahlakıyla gerçekleşiyor. Tekrar Muratpaşa İlçe Başkanı seçilen Talu Bilgili ve yönetim kurulundaki dava arkadaşlarımız ile Konyaaltı İlçe Başkanı seçilenTaner Takak ve yönetim kurulundaki dava arkadaşlarımızı kutluyorum” dedi.

Haber Merkezi

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: