Antalya
04.09.2020
A
GENEL
Koronavirüsü yendi vatandaşları uyardı
Koronavirüsü yendi vatandaşları uyardı

Koronavirüs testi pozitif çıktığı için tedavi gören Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in dünkü testi negatif çıktı. Başkan Yücel, “Tedavi süreci çok zor, uzun ve meşakkatli. Lütfen kurallara uyun” dedi

Koronavirüs tedavisi pozitif çıktığı için tedavi gören Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in son testi negatif çıktı. Müjdeli haberi sevenleri ile paylaşan Yücel, tedavi sürecinde yaşadığı sıkıntılara dikkat çekerek, herkesi kurallara uymaya davet etti.

 

YAŞAMAYAN BİLEMEZ

Tedavi sürecinin çor zor, uzun ve meşakkatli geçtiğini belirten Yücel, “Sürecin ne kadar uzun ve meşakkatli, insan sabrını zorlayan türden olduğunu ne bir gazete küpüründen okuyarak, ne de televizyon programında seyrederek hissedebilirsiniz. Bu acı ve zorluk dolu süreci ben yaşadım Allah kimseye yaşatmasın. Zorluğunu yalnız yaşayanlar bilebilir” diye konuştu.

 

LÜTFEN KURALLARA UYUN

Sevenlerinin destekleri, duaları ve moral dolu paylaşımlarının eşliğinde geçirdiği uzun bir tedavi sürecinin ardından dün yapılan test sonucum negatife döndüğünü belirten Yücel, “Kahraman sağlıkçılarımız ve dualarınız sayesinde sağlığım, destek dolu mesaj ve paylaşımlarınız sayesinde de moralim oldukça iyi. Genç-yaşlı, kadın-erkek, zengin-fakir demeden herkesi tehdit eden bu hastalıkla mücadele için, bu hastalıkla savaşmak zorunda kalmış birisi olarak söylüyorum ki; lütfen maskenizi takın, sosyal mesafenizi koruyun, toplu etkinliklerden, kalabalık ortamlardan uzak durun. Bugün kaçırmak istemeyeceğiniz, kendinizi katılmak zorunda hissettiğiniz bir etkinlik yarın kimsenin katılamayacağı acı törenlere dönüşmesin. Size bir şey olduğu zaman çok geç olabilir” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: