Antalya
18.08.2020
A
GENEL
Kaya, Baro’ya aday
Kaya, Baro’ya aday

Ekim ayında yapılacak Antalya Barosu seçimleri öncesi Mehmet Kaya, 10 kişilik yönetimini ve hedeflerini açıkladı. Kaya, avukatların artan sorunlarına kalıcı çözüm üreteceklerini söyledi

Antalya Barosu’nun Ekim ayında yapılacak genel kurulu öncesi adaylar ortaya çıkmaya başladı. Avukat Mehmet Kaya, seçimlerde yönetimi ile birlikte aday olduğunu açıkladı. Hedeflerini ve yönetim kurulunu kamuoyu ile paylaşan Kaya, “Tek ve Güçlü Baro” sloganı ile yola çıktı.

SORUNLARA KALICI ÇÖZÜM

Mesleklerinin ve baronun ilke ve değerlerinden asla taviz vermeden, odağında sadece Avukatların olduğu bir baro vaad eden Kaya, “Antalya Barosunun aydınlık geleceğine katkı sunmak, bayrağı daha ileriye taşımak, avukatların artan sorunlarına kalıcı çözümler üretmek için, mensubu olmaktan gurur duyduğumuz, Cumhuriyetimizin çınarı Antalya Barosu gölgesinde tüm Avukat meslektaşlarımızı buluşturmak ve birleştirmek için, Antalya Barosu Genel Kurulunda aday olduğumuzu ilan etmekten onur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

KAYA’NIN YÖNETİMİ

Avukat Mehmet Kaya’nın 10 kişilik yönetiminde şu isimler bulunuyor: Av. Hayrullah Demir, Yasemin Sönmez, Av. Aydın Türkmenoğlu, Av. Ebru Çebi, Av. Ali Çelik, Av. Şükran Akca, Av. Hümmet Çalhan, Av. Gizem Kumbul, Av. Buket Özcan, Av. Mehmet Fettahoğlu veya Av. Gülsüm Çopuroğlu.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: