Antalya
06.08.2020
A

İbrahimoviç; sadece ismi bile taraftara heyecan veriyor. Cismi önemli değil, hatta oynadığı takımın galip, mağlup olması bile fark etmiyor yeter ki O, takımda olsun. Verdiği heyecan yeter. Neden? Dünya yıldızı olduğu için. Transfer dediğin böyle yapılmalı. Yoksa kenarda köşede kalmış, hatta gönderdiğin futbolcuları yeniden almak gibi bir transfer politikası olamaz.

Antalyaspor'a TFF bu sezon 9 milyon avroluk transfer hakkı vermiş. İbrahimoviç'te 'Ben zaten İtalya'dan bıktım, bana heyecan verecek ülke arıyorum' diyor. Eeee, un var, şeker var ,yağ var, ne duruyorsun helva yapsana. Beş tane vasat yabancıya bu parayı vereceğine, bir tane dünya yıldızı alırsın yeter. Sn. başkan 2 sezon önce bunu yaptı, Nasri' yi aldı. İbrahimoviç alınırsa zaten oynayacağı reklamlar ve bulunacak sponsorlarla kendi parasını fazlasıyla çıkaracak. Biraz cesaretli adım atmak lazım. Tesislerine dünya yıldızı Jenifer Lopez'i getiren Sn. Başkan'ımız da o cesaret zaten var. Başkanımız daha önce İtalya'dan çok futbolcu aldı, verdi.. Seedorf’u bizzat Antalya’ya getirerek muhteşem tesisleri gezdiren yine Sn. Başkan. Orada bir çevresi olduğunu tahmin edebiliyorum…

Haydi başkan bu transferi gerçekleştir. Türkiye'yi ayağa kaldır. Bu sefer Zlatan İbrahimoviç, av için değil futbol oynamak için Antalya'mıza gelsin. Sayenizde bütün dünya kentimizden bahsetsin. Ama her şeyden önemlisi şu virüsten kurtulmamız lazım. Ümit hep var ondan da kurtulacağız, ancak sürecin kısa olmasını, daha fazla insanların canının yanmamasını, korku ve endişeyle yaşanmamasını diliyorum. Parlak transferlerin yapıldığı ve virüsün olmadığı günlerde buluşmak üzere hoşça kalın.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok