Antalya
14.07.2020
A
POLİTİKA
Ahmet Aydın açıkladı
Ahmet Aydın açıkladı

Ağustos ayında il kongresini yapmaya hazırlanan İYİ Parti’de Ahmet Aydın,  il başkanlığına aday olduğunu açıkladı. “Göreve hazırım” diyen Aydın, 18 Temmuz Cumartesi saat:18.30’da il binası önünde yapacağı adaylık açıklamasına tüm partilileri davet etti

İYİ Parti’nin kuruluşun aşamasından beri içinde yer alan Ahmet Aydın, Ağustos ayında yapılması planlanan il kongresinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Adaylığını sosyal medyadan duyuran Aydın, resmi açıklamayı 18 Temmuz Cumartesi günü İl başkanlığı önünde yapacağını duyurdu. Aydın adaylığını şu sözlerle deklare etti: “Demokratik ve adil bir siyasi zemin arayışında karanlıklardan aydınlıklara geçişimizin üst yapısı olan İYİ Parti'miz için hiçbir sorumluluk ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık. Aynı düşünmeyebiliriz fakat birlikte düşünebiliriz inancı ile bir ve bütün bir teşkilat yapısını sağlamak, tüketen değil üreten olma gayreti ile karanlığın korkulu rüyası, parlayan güneşimiz İYİ Parti'mizin iktidar yürüşünü Antalya'dan başlatmak ortak kaygımızdır. Kuruluştan kurumsallaşmaya kadarki olan tecrübemizle böyle tarihi bir misyonu sizlerle üstlenmek ve iktidar yürüyüşümüzde de sizlerle beraber olmak arzumuzdur.

PARTİLİLERE DAVET

"Bir dil bulacağız, herşeye varan, Birşeyleri anlatabilen, Böyle dilsiz, böyle düşmanca, böyle bölük pörçük,
Dolaşmayacağız bu dünyada.." Bu itibarla iyi ve cesurlar hareketi olarak gördüğümüz İYİ Parti’mizin çeşitli kademelerinde temsil etmiş veya temsil edecek olan bizler, şimdi de daha büyük bir azim ve kararlılıkla kurumsal kimliğimizi, çok daha fazla kişilere ulaştırmak azmindeyiz. Bugün elimizi taşın altına koyma cesareti ile "daha önce yaptık şimdi daha iyi yapabiliriz" diyerek İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı ve İl Yönetimi görevine tam kadromuz ile birlikte talip olduğumuzu bildiriyor, 18 Temmuz Cumartesi günü saat 18:30'da İYİ Parti Antalya İl Başkanlığımız önünde tertipleyeceğimiz "kazananın çok, kaybedenin olmayacağı" kongremize adaylık açıklamamızda siz kıymetli hemşehrilerimi de aramızda bulunmaya davet ediyorum.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: